м. Львiв, вул. Промислова, 50/52

тел. (032) 242-34-99; (067) 234-63-26


Новини
Новини
Архіви

Спортклуб “Прайд” запрошує на тренування!

З приємністю повідомляємо, що на території Бізнес Парку “Промисловий” (корпус Б-2) функціонує спортивний клуб “Прайд”. Спортклуб пропонує широкий набір оздоровчих послуг для гартування сили, підтримки спортивної форми та покращення тонусу.Спортклуб “Прайд” укомплектований сучасними силовими тренажерами, які дозволять вам зміцнити та вдосконалити своє тіло і  в цілому отримати хороший настрій від тренувань та проведення часу у “Прайді”.

Для прекрасної половини людства “Прайд” пропонує широкий вибір тренувальних курсів, зокрема з йоги, аеробіки, фітнесу та зумби. Обирайте найцікавіший для вас тренувальний курс та ставайте ще більш стрункими та привабливими!

Усім клієнтам спортклубу доступна фахова підтримка професійних інструкторів та тренерів, які допоможуть підібрати правильну тренувальну програму (комплекс), завдяки чому ваші заняття спортом разом з “Прайдом” стануть ще більш ефективними і найголовніше – очевидними!

Спортклуб “Прайд” пропонує приємні та прийнятні ціни, а також якісне обслуговування усім своїм клієнтам.

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел.: 067-72-42-345

Адреса спортивного клубу “Прайд”: вул.Промислова, 50/52, Бізнес Парк “Промисловий” (корпус Б-2).Наші найбільші ОРЕНДАРІ: