м. Львiв, вул. Промислова, 50/52

тел. (032) 242-34-99; (067) 234-63-26


Новини
Новини
Архіви

Продаж

Маєте намір придбати приміщення у БП “Промисловий” для організації підприємництва без необхідності орендувати площу, тоді зателефонуйте нам і ми проконсультуємо вас щодо такої можливості та обговоримо всі моменти щодо продажу приміщення, яке вас зацікавить. Максимально гнучкий підхід до наших клієнтів передбачає всі можливі шляхи співпраці: від продажу готових приміщень до підготовки приміщень під продаж конкретному клієнту з попереднім узгодженням дизайну інтер’єру та інших побажань.

пррр

• 114 кв.м.;
• зручний заїзд та транспортна розв’язка;
• цілодобова охорона та паркінг;
• висота 2,8 м;
• є можливість добудови ще 2-х поверхів.

пррр

• 311 кв.м.;
• 2 поверх;
• паркінг, охорона, усі комунікації;
• чудово підійде під швейне виробництво чи офіс.

пррр

пррр

Комерційна нерухомість у Львові: продаж.

Продаж комерційної нерухомості у Львові швидко розвивається та є актуальним питанням для тих, хто планує стартап або вже є успішним підприємцем. Мабуть, кожен бізнесмен розуміє, наскільки важливо вдало вибрати приміщення для свого бізнесу. Адже вирішальне значення має не тільки його площа, а й розміщення.

пррр

Бізнес Парк “Промисловий”: продаж приміщень.

Наша компанія спеціалізується на продажі нежитлових приміщень різного призначення у місті Львів по вулиці Промислова. Ми пропонуємо продаж власних комерційних приміщень, площею від 30 до 1200 кв. м., а саме під:

  1. -              офіси;
    -              торгові приміщення;
    -              склади;
    -              виробничі приміщення.

Вище перераховані типи нерухомості збудовані з максимально комфортним розрахунком їх майбутнього цільового призначення. Наші досвідчені спеціалісти з продажу завжди допоможуть підібрати необхідне приміщення. Перш, ніж прийняти остаточне рішення з покупки комерційної нерухомості, Ви маєте можливість оглянути всі існуючі пропозиції нашої компанії. З нашою допомогою можна купити нерухомість у Львові недорого і вигідно.

пррр

Як купити нерухомість у Львові?

Оскільки ми є власниками приміщень, то Ви можете бути впевненими, що купити комерційну нерухомість у Львові, просто і легко. Ми також забезпечуємо весь документальний супровід та оформлення права власності на придбане приміщення. Також ми пропонуємо доступні ціни для наших клієнтів, так як працюємо без посередників.

Тільки актуальні пропозиції з продажу.

На нашому сайті можна ознайомитись з актуальними пропозиціями та зв’язатись з нами по номеру телефону, вказаному в розділі контакти, а також написати нам. Наш менеджер при особистій зустрічі надасть більш детальну інформацію та проконсультує з питань, які Вас цікавлять. Всі, хто уже придбав наші приміщення, залишають тільки позитивні відгуки про співпрацю з нашою компанією та задоволені покупкою.

Наші найбільші ОРЕНДАРІ: