м. Львiв, вул. Промислова, 50/52

тел. (032) 242-34-99; (067) 234-63-26


Новини
Новини
Архіви

Орендарi

ПРОМЛОМБАРД Скарбниця

Ломбард техніки (як промислової, так і побутової), будівельних матеріалів, торговельного та сільськогосподарського обладнання. У ПРОМЛОМБАРДІ мережі ломбардів «Скарбниця» можна за лічені хвилини взяти кредит під заставу практично будь-якої вживаної техніки, автозапчастин або невикористаних будівельних матеріалів. Приймається практично все: сантехніка, побутова техніка, генератор, котел, духовка, будівельні матеріали, шуруповерт, велосипед, лижі, фотоапарат і багато, багато іншого.

Спортклуб “Прайд”

Пропонує широкий вибір тренувальних курсів, зокрема з йоги, аеробіки, фітнесу та зумби. Усім клієнтам спортклубу доступна фахова підтримка професійних інструкторів та тренерів, які допоможуть підібрати правильну тренувальну програму

ТОВ “Агросмак”

Компанія створена 11 листопада 2002р. в м. Львові як роздрібно гуртова фірма по впровадженню нових технологій та продажу спецій, оболонок та супутніх товарів для м’ясного виробництва. Є представником фірм «APIS», «Polsmaki», дилер компанії «ПентоПак» і французької фірми «VISKAE».

НВП “Люкс-Х” (ТОВ)

Компанія працює на українському ринку промислових адгезивів з 1997 року. Компанія стала першим вітчизняним виробником клеїв для етикетування. Сьогодні торгова марка «Люкс-Х» – №1 на ринку клеїв України.

ТОВ “Залтех Україна”

Австрія є одним із найкращих виробників сумішей спецій для м’ясної промисловості. Компанія Zaltech GmbH пропонує свої продукти більше, ніж у 25 країнах світу. Дочірня фірма Zaltech GmbH – ТОВ Залтех Україна вже четвертий рік працює і успішно розвивається на ринку України. ТОВ Залтех Україна реалізує продукти фірми ZALTECH, а також надає технологічну підтримку своїм клієнтам.

ТзОВ “КВІКСТЕП”

Лідер з продажу панчішно-шкарпеткової продукції на території Західної України, являється офіційним представником в Україні ТМ «Marko» (жіночі купальники виробництво Польща).
Компанія розвиває власну торгову марку «Belladgio», яка на сьогоднішній день вже представлена широким асортиментом жіночої панчішно-шкарпеткової продукції та є ексклюзивним дистриб’ютором торгових марок «Місюренко», «Африка», «Lаdy May» по Західному регіону. А також дистриб’ютори по Львівській області ТМ «Дюна», продукцію якої представляє ексклюзивна торгова команда.

ТІР Транс

Імпортер запчастин для вантажівок. Компанія займається також розсилкою цих товарів по Україні.

“MAXUS”
Торгівельно-виробнича компанія розпочала свою діяльність в 2006 році, як підприємство, основою спеціалізації якого є випуск і реалізація широкого асортименту замків і дверної фурнітури. Сьогодні компанія «MAXUS» використовує високотехнологічне виробництво на заводі з сучасним обладнанням.

“Господар”, ТМ

Компанія займається продажем кріпильних з’єднань на українському ринку з травня 1998 р. Також надає клієнтам професійні консультації в будівельно-монтажних рішеннях.

“Електромайстер”

Торгова мережа «Електромайстер» заснована в 1995 році і є надійним постачальником якісної електротехнічної продукції.

ТОВ “Лакенліль”

Підприємство займається виробництвом меблів під замовлення, а також гуртовим і роздрібним продажем фанери, ОСБ-3, ДСП.

ПАТ “Полтава-банк”

Полтава-банк заснований в 2001 році, надає послуги фізичним та юридичним особам. Також Полтава-банк є членом Асоціації українських банків та належить до 2 групи банків (менше 0,5% активів банківської системи).

Простір промислового дизайну “Цегла”"

Шоу-рум меблів, світильників і предметів декору від сучасних дизайнерів.

ТОВ “Велдо Студія”"

Професійні послуги із створення, підтримки, реклами та просування сайтів в Інтернеті, а також із автоматизації процесів управління підприємством.

“Посуд з усього світу” (ФОП Романчук В. В.)

Гуртівня посуду пропонує: вироби з кераміки, німецький та чеський кришталь, французьке скло, сувенірну продукцію, посуд для закладів громадського харчування.

Західна регіональна гуртівня паркету

Компанія займається продажем класичного та художнього паркету, супутніх матеріалів та паркетними роботами будь-якої складності.

Гуртівня підлоги

Гуртівня пропонує гуртовий і роздрібний продаж ламінованої, коркової та паркетної підлоги, а також килимового покриття та супутніх товарів.

ТОВ “Грація-Тексалекса”

Підприємство займається пошиттям нижньої білизни широкого асортименту та успішно здійснює експорт у країни Європи.

Наші найбільші ОРЕНДАРІ: