м. Львiв, вул. Промислова, 50/52

тел. (032) 242-34-99; (067) 234-63-26


Новини
Новини
Архіви

Орендарi

ПРОМЛОМБАРД Скарбниця

Ломбард техніки (як промислової, так і побутової), будівельних матеріалів, торговельного та сільськогосподарського обладнання. У ПРОМЛОМБАРДІ мережі ломбардів «Скарбниця» можна за лічені хвилини взяти кредит під заставу практично будь-якої вживаної техніки, автозапчастин або невикористаних будівельних матеріалів. Приймається практично все: сантехніка, побутова техніка, генератор, котел, духовка, будівельні матеріали, шуруповерт, велосипед, лижі, фотоапарат і багато, багато іншого.

Спортклуб “Прайд”

Пропонує широкий вибір тренувальних курсів, зокрема з йоги, аеробіки, фітнесу та зумби. Усім клієнтам спортклубу доступна фахова підтримка професійних інструкторів та тренерів, які допоможуть підібрати правильну тренувальну програму

ТОВ “Агросмак”

Компанія створена 11 листопада 2002р. в м. Львові як роздрібно гуртова фірма по впровадженню нових технологій та продажу спецій, оболонок та супутніх товарів для м’ясного виробництва. Є представником фірм «APIS», «Polsmaki», дилер компанії «ПентоПак» і французької фірми «VISKAE».

НВП “Люкс-Х” (ТОВ)

Компанія працює на українському ринку промислових адгезивів з 1997 року. Компанія стала першим вітчизняним виробником клеїв для етикетування. Сьогодні торгова марка «Люкс-Х» – №1 на ринку клеїв України.

ТОВ “Залтех Україна”

Австрія є одним із найкращих виробників сумішей спецій для м’ясної промисловості. Компанія Zaltech GmbH пропонує свої продукти більше, ніж у 25 країнах світу. Дочірня фірма Zaltech GmbH – ТОВ Залтех Україна вже четвертий рік працює і успішно розвивається на ринку України. ТОВ Залтех Україна реалізує продукти фірми ZALTECH, а також надає технологічну підтримку своїм клієнтам.

ТзОВ “КВІКСТЕП”

Лідер з продажу панчішно-шкарпеткової продукції на території Західної України, являється офіційним представником в Україні ТМ «Marko» (жіночі купальники виробництво Польща).
Компанія розвиває власну торгову марку «Belladgio», яка на сьогоднішній день вже представлена широким асортиментом жіночої панчішно-шкарпеткової продукції та є ексклюзивним дистриб’ютором торгових марок «Місюренко», «Африка», «Lаdy May» по Західному регіону. А також дистриб’ютори по Львівській області ТМ «Дюна», продукцію якої представляє ексклюзивна торгова команда.

ТІР Транс

Імпортер запчастин для вантажівок. Компанія займається також розсилкою цих товарів по Україні.

“КВК Електрик”
Провідні рішення в області енергетики.

“Господар”, ТМ

Компанія займається продажем кріпильних з’єднань на українському ринку з травня 1998 р. Також надає клієнтам професійні консультації в будівельно-монтажних рішеннях.

“Електромайстер”

Торгова мережа «Електромайстер» заснована в 1995 році і є надійним постачальником якісної електротехнічної продукції.

The coder

Web development company.

ПАТ “Полтава-банк”

Полтава-банк заснований в 2001 році, надає послуги фізичним та юридичним особам. Також Полтава-банк є членом Асоціації українських банків та належить до 2 групи банків (менше 0,5% активів банківської системи).

Ромстал Україна

Компанія успішно працює на ринку інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, сантехніки та інноваційних технологій .

ТОВ “Велдо Студія”"

Професійні послуги із створення, підтримки, реклами та просування сайтів в Інтернеті, а також із автоматизації процесів управління підприємством.

Швеймаш

Промислове швейне обладнання BRUCE, Brother, Pegasus, Kansai, Spark Special.

ТВОЯ ПІДЛОГА

Гуртівня підлоги.

OLDIO

Магазин електроінструментів, ручних інструментів, садової техніки.

ТОВ “Грація-Тексалекса”

Підприємство займається пошиттям нижньої білизни широкого асортименту та успішно здійснює експорт у країни Європи.

Наші найбільші ОРЕНДАРІ: