м. Львiв, вул. Промислова, 50/52

тел. (032) 242-34-99; (067) 234-63-26


Новини
Новини
Архіви

Інші послуги

Для комфортних умов розвитку та функціонування вашого бізнесу на території БП “PROMYSLOVY”,
ми готові запропонувати низку додаткових послуг та опцій, які стануть у нагоді вашому підприємству та сприятимуть його успішному зростанню.
На території БП “PROMYSLOVY” орендарів можуть скористатися:


Інформаційно-комунікаційним забезпеченням бізнесу

У БІЗНЕС ПРОСТОРІ є все для повноцінного інформаційного забезпечення супроводу бізнесу: доступ до інтернет, стаціонарного телефонного зв’язку та поштового обслуговування. Ми працюємо на взаємовигідних умовах, а персонал нашої компанії налаштований на продуктивну комунікацію із орендарями та їхніми клієнтами.


Паркінгом для автомобілів

Зручний паркінг, що є одним із найважливіших елементів інфраструктури комплексу, вміщує велику кількість автомобілів. Відмінна внутрішня логістика забезпечується наявністю зручного під’їзду та транспортної розв’язки для всіх типів траспортних засобів.


Охороною території

Територія комплексу знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням. Орендарі та їхні клієнти можуть почуватися у безпеці працюючи і перебуваючи на території БП “PROMYSLOVY”.


Рекламними площинами на фасадах будівель

На фасаді найбільшого корпусу БП “PROMYSLOVY” можна розміщувати рекламні банери. Така зовнішня реклама працює на імідж Вашої компанії, забезпечуючи впізнаваність бренду і, як наслідок, збільшення продаж.

Наші найбільші ОРЕНДАРІ: