м. Львiв, вул. Промислова, 50/52

тел. (032) 242-34-99; (067) 234-63-26


Новини
Новини
Архіви

Оренда

Бізнес Парк «Промисловий» пропонує оренду комерційної нерухомості у місті Львові!

Основною спеціалізацією Бізнес Парку “Промисловий” є надання послуг з оренди приміщень у Львові під організацію різнопрофільної підприємницької діяльності, комерції. До послуг наших орендарів офісні та торгові площі від 15 до 2000 кв.м. і більше, а також виробничі приміщення площами 50-1000 кв.м. На території комплексу також можна орендувати комерційні приміщення під складські потреби бізнесу.

Оренда офісів Оренда офісних приміщень

У Бізнес Парку “Промисловий” є дотсатньо великий вибір площ для організації офісного бізнесу – від малих приміщень для забезпечення адміністрування невеликого і середнього бізнесу, до великих офісних площ із вільним просторовим плануванням, які ідеально підійдуть для функціонування call-центрів чи it-компаній з великою кількістю працівників. Дізнатися більше.

Оренда торгових приміщень Оренда торгових площ

У нашому комплексі знайдеться місце для організації торгівлі як для роздрібних так і для гуртових магазинів. Посуд та керамічні вироби, побутова техніка і побутова хімія, дитячі товари та іграшки, продукція деревообробної промисловості, приладобудування, електротехніки, текстильні і швейні вироби, все це можна із успіхом реалізовувати у Бізнес Парку “Промисловий”. Площі приміщень наших корпусів дозволяють одночасно поєднувати магазини із виставковими залами. Дізнатися більше.

Оренда виробничих приміщень Оренда виробничих приміщень

Підприємці виробничники, які прагнуть започаткувати чи розширити вже існуюче виробництво, можуть сміливо розраховувати на всі умови для успішного розвитку свого бізнесу у Бізнес Парку “Промисловий”.  Інженерно-технічне забезпечення і просторові габарити приміщень нашого комплексу дозволять вам повноцінно реалізувати виробничі можливості трикотажної, швейної, взуттєвої чи іншої підгалузі легкої промисловості. Дізнатися більше.

Оренда складів Оренда складів

Ваш бізнес має потребу у складуванні товару, тоді до ваших послуг наші складські приміщення. Приміщення складів Бізнес Парку мають цілу низку переваг: високі стелі, великі площі, вантажні ліфти, розвантажувальні рампи, оптимальний температурний режим. Все це дозволить вам зручно і якісно організувати вашу підприємницьку діяльність на базі нашого комплексу. Дізнатися більше.

Оренда приміщень у Львові: вибір за Вами

Однією з важливих умов  успішного ведення бізнесу є оренда приміщення в районах з розвинутою інфраструктурою неподалік центру міста. Тому розмірковуючи над тим, де орендувати приміщення у Львові, обов’язково уважно оцініть місце розташування об’єкта, благоустрій території, наявність паркінгу, зручного під’їзду, транспортної розв’язки.

Обираючи приміщення в оренду в Бізнес Парку «Промисловий», ви обираєте комфортні умови для розвитку та функціонування  Вашого бізнесу на території нашого бізнес парку. Концепція нашої роботи – це не тільки здача в оренду нежитлових приміщень, але й надання широкого спектру послуг нашим орендарям.  Для цього на території працюють кафе, кав’ярня, продуктовий магазин, тренажерний зал, банківське відділення.

Оренда приміщень Львів

Бізнес Парк «Промисловий» пропонує вигідну оренду приміщення у місті Львові

Комерційні площі бізнес парку забезпечені якісним інфраструктурним та комунікаційним забезпеченням, а саме:

  • - системами автономного опалення, підключеними до власної котельні;
  • - цілодобовим водопостачанням;
  • - вентиляцією приміщень;
  • - надійним енергопостачання від власної підстанції;
  • - цілодобовою охорона території;
  • - власною  телефонною  та  комп’ютерною  мережами  значної  потужності;
  • - паркінгом.

У нашому бізнес парку є можливість оренди не лише готових приміщень з євроремонтом, також ведеться підготовка комерційних приміщень для майбутніх орендарів. Ми враховуємо усі побажання нашого клієнта, розробляємо планувальні рішення та створюємо індивідуальний дизайн-проект інтер’єру.

Бізнес Парк «Промисловий» – це оренда приміщень у Львові без посередників

Ви плануєте орендувати нове приміщення й цікавитесь питанням «оренда від власника Львів» чи «оренда без посередників Львів»?

Завітайте у БП «Промисловий», комплекс з загальною площею 20 000 кв.м., ми підберемо для Вас комерційну площу під офіс, торгівлю, склад чи виробництво без комісії. Відкриті площі з сіткою колон наших корпусів дають можливість вільного планування простору до смаків та побажань клієнта.

Оренда нежитлового приміщення без посередників – найкраще рішення для Вашої компанії!

Наші найбільші ОРЕНДАРІ: